top of page
שירותי ייעוץ ותמיכה ליוצרים

ייעוץ אישי למוזיקאים

התהליך היצירתי של כולנו יכול להיות עמוס באתגרים, חששות ודילמות, גם אני אחרי שנים של יצירה רב תחומית וייעוץ ליוצרים, יודעת היטב איך זה מרגיש. מתוך הניסיון שלי כיוצרת, אני שמחה להעניק לכם אוזן קשבת ומקום לחשוב ביחד מה עושים הלאה.

אני מאמינה בלהעצים את היוצרים שמגיעים אליי להיות עצמאיים,
עם חיבור רגשי לעצמם וליצירה שלהם.

 

  הנושאים שעליהם אפשר לעבוד יחד:

+ בניית תכנית עבודה לקידום המוזיקה שלך-
   משלב הרעיון, דרך שלבי ההפקה השונים ועד היציאה לאור

+ סיוע בבנייה וחידוד היצירה שלך

+ בניית זהות שיווקית (מיתוג ובידול)

+ תכנון אסטרטגיה שיווקית ויח"צ

+ בניית הנראות ברשתות החברתיות

+ סיוע בהפקת מופע השקה/ סיבוב הופעות

 ועוד!

אנחנו יכולים לקיים את השיחה בשדה או בזום.

למה להתייעץ דווקא עם שיר אלוני?
 

 

 • ניסיון רב שנים שלי, שיר אלוני, כמוזיקאית ויוצרת רב תחומית, עם ניסיון בסוגי אמנות שונים וניסיון גם במקצועות שרלוונטיים לקידום אמנים- תקשורת וקולנוע, הפקת אירועים ועוד. בנוסף לי, צוות מקצועי שכולל אנשים מאוד מוכשרים שגם הם עם ניסיון רב.
   

 • קשרים רבים שיצרתי לאורך השנים, בקרב מוזיקאים ואנשי תעשייה, יכולים להיות חשובים ושימושיים מאוד למי שעובדים אתי, כי אני אדם שאוהבת ליצור חיבורים וקשרים ואוהבת לעזור לחבר בין מי שצריכים להכיר. כמובן הכל מתוך רגישות ותשומת לב לפרטיות של אנשים אבל עם כוונה שכל קשר מועיל לשני הצדדים.
   

 • היותי מוזיקאית מנוסה, שבעצמי אני פעילה ועושה עכשיו את כל הדברים, עושה אותי מעודכנת באופן תמידי במה שחדש, מבינה היטב עם מה מוזיקאים מתמודדים כי אני בעצמי מתמודדת עם אותם הדברים, אלה דברים שאנשים שהם לא במקצוע הזה או רק יועצים עסקיים/מאמנים אישיים, לא באמת יכולים להבין.
   

 • גישה הוליסטית יותר, שמכילה גם מבט אנושי ורגשי על התהליך שלך, לא רק התייחסות לפן המקצועי/ שיווקי אלא גם לאדם שמאחורי הדברים. כי בלי האדם הזה, שום פעולה שיווקית לא תקרה נכון, ולהפך, כשבאמת עוזרים לאדם עצמו, להשתחרר מהדברים שמגבילים אותו, האדם הזה יכול לפרוח ולהתפתח באמת. מתוך הגישה הזו גם מגיעה כנות וחשיפה של מי שאני כמוזיקאית וכאדם, בכל פעולה וכל מעשה שיווקי, כערך עליון, להוות דוגמא אישית ולשתף מסיפור החיים שלי שהוא מעורר השראה ולא קל.
   

 • שיתופי פעולה מגדילים את מה שיש לנו להציע לכם- אנחנו נהנים לשתף פעולה עם קורסים, מרצים, סדנאות, שכולם עם תוכן רלוונטי ואיכותי שיכול לעזור לכם, גם אנשי תעשייה ואמנים ידועים שמגיעים אלינו לפעמים כדי לחלוק מהידע והניסיון שלהם.
   

 • גם בפן היצירתי, יש לנו המון מה להעניק, במות פתוחות וג'אמים שבהם מקבלים גם את המקום להתנסות בכלים ובעמידה על במה, גם יוצרים קשרים קהילתיים ושיתופי פעולה וגם מקבלים משוב ודיוקים חשובים שעוזרים לך להתפתח בנגינה ובהופעה חיה.
   

 • יש לנו שילוב ייחודי של חלל, כלים, ציוד וכישרונות, מאפשרים לספק במסגרת הייעוץ שירות מקיף שיכולים להיות כלולים בו המון דברים שימושיים ליוצרים ולמוזיקאים במיוחד.
   

 • הבנה ששיווק הוא לא רק רשתות חברתיות והלחץ להצליח שם, שיש עולם שלם בחוץ ועם דמיון ויצירתיות אפשר לעשות פעולות קידום חזקות ומשמעותיות לא פחות ואולי אפילו יותר מלייצר עוד פוסט אפרורי.
   

 • אג'נדה מיוחדת של הבנת הלקוחות עצמם והשיווק שמתאים להם לעשות, מתוך האופי והדרך הייחודית שלהם, לא כפייה של רעיונות שכולם חושבים שזה מה שנכון אז זה מה שעושים.
  מבט אמיתי וכנה על מה שמתאים לאדם לעשות ולפי זה עושים את המיטב. התאמה אישית.

   

 • אנחנו מקום שמאפשר לך להיות בכל שלב של היצירה שלך, בלי שיפוטיות, מקבלים אותך כמו שאתה ועוזרים לך עם מה שאתה צריך.
   

עלות שיחה חד פעמית- 200 ש"ח,
לתהליך אישי של 10 שיחות- 1500 ש"ח בלבד
(+שיחה ראשונה מתנה לאחר ההרשמה לתהליך, בתשלום מראש)

ייעוץ אישי למוזיקאים: Products
bottom of page